Chełm: Wypadek w centrum miasta - 7 osób w szpitalu - wlubelskim.pl

Chełm: Wypadek w centrum miasta – 7 osób w szpitalu

Policjanci wyjaśniają okoliczności zderzenia dwóch samochodów marki Audi na skrzyżowaniu w centrum Chełma. Samochodami podróżowało łącznie 7 osób. Od kierowców pobrano krew do badań na zawartość alkoholu w organizmie. 

Dziś we wczesnych godzinach porannych dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie o zderzeniu dwóch samochodów marki Audi na skrzyżowaniu ulicy Lwowskiej i Alei Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego w Chełmie. Z dotychczasowych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie udzielił pierwszeństwa i zderzył się z drugim samochodem, którym kierował 20-letni mieszkaniec gminy Białopole.

Wszystkich  uczestników wypadku, łącznie 7 osób przewieziono do szpitala na badania.  4 osoby z obrażeniami ciała pozostały w szpitalu, jedna przechodzi jeszcze diagnostykę. Od 3 mężczyzn zabezpieczono krew do badań na zawartość alkoholu w organizmie. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności tego wypadku, m.in. kto w momencie zdarzenia kierował samochodem, który nie udzielił pierwszeństwa przejazdu.

Monika

Monika

red.