Kto bardziej wiarygodny dla rolników? (sonda) - wlubelskim.pl

Kto bardziej wiarygodny dla rolników? (sonda)

Ostatnimi czasy Krzysztof Hetman, próbuje zaistnieć w lubelskich mediach. Początkowo krytykował wojewodę lubelskiego Przemysława Czarnka za brak unijnej flagi w gabinecie, a wczoraj wyśmiał obietnice Jarosława Kaczyńskiego dotyczącą wsparcia finansowego dla rolników na trzodę chlewną i bydło, „obiecując” dziennikarzom 300 zł do każdego artykułu prasowego oraz materiału radiowego i telewizyjnego z Europejskiego Funduszu Społecznego.

W odpowiedzi Tomasz Solis przekonywał, że deklaracje PiS są możliwe do realizacji i wymieniał zrealizowaną już pomoc dla rolników, jak zwiększenie limitów dopłat de minimis, skup interwencyjny czy też walkę z ASF, które jak podkreślił rozprzestrzeniło się w Polsce jeszcze za czasów koalicji PO-PSL. Wspólnie z Michałem Mulawą, przewodniczącym sejmiku województwa apelował o szacunek do rolników i poważne traktowanie ich problemów przez PSL.

Zapraszamy do udziału w naszej sondzie i odpowiedzenie na pytanie kto państwa zdaniem jest bardziej wiarygodny? Tomasz Solis czy Krzysztof Hetman?

Tomasz Solis, radny sejmiku województwa z ramienia PiS, wiceprezes Związku Sadowników RP, kandydat PiS w wyborach do Parlamentu Europejskiego, zamieszkały w Mikołajówce (pow. kraśnicki), rolnik.

Krzysztof Hetman, wiceprezes Polskiego Stronnictwa Ludowego, od 2014 poseł do Parlamentu Europejskiego, obecnie ubiega się o ponowny mandat do PE w ramach Koalicji Europejskiej, której przedstawiciele w jawny sposób popierają ideologię LGBT, czy kwestionują rolę kościoła w społeczeństwie, zamieszkały w Lublinie, politolog.

Kto jest bardziej wiarygodny dla rolników?
  • Krzysztof Hetman 63%, 169
    169 63%
    169 - 63% wszystkich głosów
  • Tomasz Solis 37%, 101
    101 37%
    101 - 37% wszystkich głosów
Ilość wszystkich głosów: 270
10 kwietnia 2019, środa - 12 kwietnia 2019, piątek
Głosowanie zostało zakończone.