Nowy dyrektor Lubelskiego Centrum Konferencyjnego - wlubelskim.pl

Nowy dyrektor Lubelskiego Centrum Konferencyjnego

Nowym szefem Lubelskiego Centrum Konferencyjnego został Aleksander Batorski

Batorski ma 46 lat i jest absolwentem UMCS w Lublinie, Master of Business Administration na Politechnice Lubelskiej, Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej w Warszawie, a także Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie.

W swoim ponad 20-letnim doświadczeniu zawodowym pracował w takich firmach jak Eldorado S.A. i Tradis S.A., gdzie odpowiadał m.in. za prawidłową współpracę z kontrahentami. Następnie jako koordynator w Eurocash S.A. zarządzał pracą handlowo-logistyczną na terenie całego kraju. Był Dyrektorem Handlowym, a następnie Prezesem Zarządu w Fabryce Cukierków „Pszczółka”, gdzie z powodzeniem kierował działem handlowym i marketingowym, opracowywał i nadzorował strategie oraz plany sprzedaży.

– Pan Aleksander Batorski jest bardzo dobrym i skutecznym managerem. Jestem przekonany, że jego wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu i budowaniu strategii rozwoju będzie gwarancją sprawnego funkcjonowania Lubelskiego Centrum Konferencyjnego – wyjaśnia Marszałek Województwa Lubelskiego Jarosław Stawiarski.

Konkurs na nowego szefa LCK został ogłoszony w styczniu. Dokumenty złożyło 5 osób. Aleksander Batorski spełnił najwyższe wymagania stawiane kandydatom. Zostanie zatrudniony od 1 marca na okres 6 miesięcy.

KS