Atrakcje na ostatni tydzień ferii w lubelskich galeriach - wlubelskim.pl

Atrakcje na ostatni tydzień ferii w lubelskich galeriach

LEGO GAMES w SKENDE , Indiańskie Miasteczko w Felicity i wrotkarnia w Lublin Plaza to atrakcje, które czekają na nas w ostatnim tygodniu ferii
LEGO GAMES

Do 24 lutego wszyscy miłośnicy gier wideo oraz klocków LEGO mogą wziąć udział w wielkim turnieju, organizowany na terenie SKENDE. Codziennie od godziny 11:00 do 19:00 otwarte są multimedialne strefy gier, w których odbywają się rozgrywki. Każdego dnia do wygrania będą upominki.

Na terenie galerii znajdują się 3 strefy gier – strefa turniejowa, w której znajdziemy m.in.: 4 standy do gry z 8 konsolami i 8 telewizorami, a także ścianka z 60-calowym telewizorem i konsolą. Druga strefa – Męska, gdzie uczestnicy mogą korzystać z 4 specjalnych stanowisk z grami oraz konsoli podłączonej do telewizora. Oraz kolorowa Strefa Duplo, która została stworzona specjalnie z myślą o najmłodszych. Znajdziemy w niej basen wypełniony specjalnymi, większymi niż standardowe LEGO klockami, przeznaczonymi do zabawy dla małych dzieci.

LEGO Games jest adaptacjacją popularnych filmów i bajek. To również bestsellerowe gry wideo i komputerowe, których akcja rozgrywa się w wirtualnych przestrzeniach skonstruowanych z tych najsłynniejszych klocków.

Wejście na wydarzenie jest bezpłatne.

Więcej informacji znajdziesz na https://www.skendeshopping.pl/pl-pl

 

INDIAŃSKIE MIASTECZKO

Jeszcze do czwartku (21 lutego) można odwiedzać Wioskę Indian znajdującą się w strefie gastronomicznej centrum handlowego Felicity. Na najmłodszych czeka wiele atrakcji. W strefie Małego Indianina znajdziemy tematyczne tipi, w których czeka szereg zadań. Np. tipi BARWNEGO PIÓRA, SPRYTNEGO WILKA, PIĘKNEGO SNU czy KOLOROWEJ TWARZY.

Najmłodsi goście Atrium Felicity spędzą tegoroczne ferie zimowe w niezwykle gorącej atmosferze. Malownicza sceneria Dzikiego Zachodu, ogromne tipi skrywające indiańskie tajemnice i całe mnóstwo rekwizytów charakterystycznych dla epoki Indian – tym wszystkim pragniemy zachęcić małych i większych odkrywców do udziału w tej niezwykłej wyprawie, pełnej emocji i niezapomnianych wrażeń. Serdecznie zapraszamy na doskonałą zabawę!mówi Małgorzata Daca-Gardynik, dyrektor Atrium Felicity.

Wioskę Indian można odwiedzać od 10:00 do 18:00.

Wejście na wydarzenie jest bezpłatne.

Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie internetowej galerii http://atrium-felicity.pl

 

WROTKARNIA

W centrum handlowym Lublin Plaza otworzyła się wrotkarnia, dzięki której klienci będą mogli przenieść się w magiczny czas lat 80-tych. Wrotkowisko znajduje się na II piętrze, na przeciwko kina Cinema City. Wrotkarnia otwarta jest od poniedziałku do piątku od godziny 14:00 do 19:00, w soboty w godz. 11:00 – 19:00 oraz w niedziele od 13:00 do 19:00 (również te niehandlowe). Dodatkową atrakcją będą w najbliższą sobotę 23 lutego pokazy profesjonalistów w jeździe na wrotkach. Wejście na tor wrotkarki jest bezpłatny, a każda sesja trwa 20 minut. Na miejscu organizator zapewnia wrotki, kask i ochraniacze.

Więcej informacji znajdziesz na stronie https://www.lublinplaza.pl/

 

KS