Kolacja we dwoje? Podpowiadamy gdzie zjeść. Najlepsze restauracje na kulinarnej mapie Lubelszczyzny - wlubelskim.pl

Kolacja we dwoje? Podpowiadamy gdzie zjeść. Najlepsze restauracje na kulinarnej mapie Lubelszczyzny

Zastanawiasz się gdzie zabrać swoją sympatię na walentynkową kolację?

Przedstawiamy 10 najlepszych restauracji z województwa według naszego portalu.

 

1. Giuseppe, ul. Hipoteczna 3 Lublin

Ta włoska restauracja swoimi daniami podbija nie tylko kubki smakowe ale i serca. Potrawy przygotowywane są z najlepszych składników, dzięki czemu w Giuseppe jest zawsze smacznie i zdrowo.

Źródło: http://giuseppe.pl 

2. Kardamon, ul. Krakowskie Przedmieście 41, Lublin

Restaurację Kardamon tworzą ludzie z pasją. Wszystkie dania przygotowane są przez najlepszych kucharzy. Będąc w tej restauracji poczujesz się jak w domu.

Źrodło: http://www.kardamon.eu/ 

3. Koper Włoski, ul. Nadbystrzycka 25, Lublin

Koper Włoski to kolejna propozycja w naszym zestawieniu. Restauracja tworzona jest przez Tomasza i Marka Mazurów, którzy mają na swoim koncie już kilka restauracji znanych w całym województwie. Nie sposób przejść obok ich lokalu obojętnie.

Źródło: https://bit.ly/2DDefEC

4. 2 PI ER , Lubelskie Centrum Konferencyjne, ul. Artura Grottgera 2, Lublin

Restauracja 2 PI ER dzięki temu, że znajduje się na ostatnim piętrze Lubelskiego Centrum Konferencyjnego jest jedną z najbardziej oryginalnych restauracji na mapie Lublina. Piękne widoki na panoramę miasta dodatkowo umilą czas w tym miejscu i stanowią niewątpliwie walor wyróżniający to miejsce.

Źrodło: http://2pier.pl/restauracja.html

5. Restauracja Magia, Ul.Grodzka 2, Lublin

Ta restauracja zaczaruje nawet najbardziej wymagających gości. Dzięki przytulnemu i eleganckiemu wnętrzu oraz wyśmienitej kuchni pobyt w tej restauracji na pewno na długo pozostanie w pamięci odwiedzających.

Źrodło: https://magia.lublin.pl/

6. Dworek Jabłonna , Jabłonna 44A, Jabłonna Druga

 

Dworek Jabłonna to jedno z najpopularniejszych miejsc stworzonych przez wspomnianych już wyżej braci Mazurów. Lokal usytuowany jest w obszarze przepięknego Krzczonowskiego Parku Krajobrazowego. Pracują tam sami doświadczeni i pełni pasji kucharze, którzy są w stanie zaspokoić oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

 Źródło: http://dworekjablonna.pl/

7. Dworek nad Wieprzem, Kijany 27, Spiczyn

Dworek w Kijanach to „szlacheckie” miejsce na spędzenie wyjątkowych chwil. Umiejscowiony jest w otoczeniu lasu a  stylowe wnętrze z pięknym ogrodem i szumem fontanny wprowadzi każdego w romantyczny nastrój.

Źrodło: www.dworeknadwieprzem.pl

8. U Biskupów Zamek Janów Podlaski, Zamkowa, Janów Podlaski

Restauracja znajduje się w piwnicach urokliwego zamku  – rezydencji biskupów siedleckich czyli podlaskich w Janowie Podlaskim, na Podlasiu. Wystrój lokalu to połączenie nowoczesnego stylu z zachowaniem zamkowego klimatu. Kuchnia międzynarodowa jak również dania regionalne. Wyselekcjonowane produkty najwyższej jakości to zapewnienie wyjątkowego smaku potraw.

Źrodło: http://www.zamekjanowpodlaski.pl/restauracja

9. Firlejowe Sioło, Wólka Rozwadowska 5a, Firlej

 

Firlejowe Sioło to wyjątkowe miejsce usytuowane na siedmiohektarowym terenie leśnym, jednak można tam łatwo trafić ze względu na bezpośredni zjazd z drogi krajowej. Menu restauracji kryje w sobie specjały kuchni polskiej, regionalnej i włoskiej. Atutem tego miejsca są potrawy przygotowywane na bazie świeżych ziół oraz wysoka jakość produktów.

Źródło: http://www.firlejowesiolo.pl/

10. Kazimierzówka, ul. Góry 10, Kazimierz Dolny

Restauracja Kazimierzówka to spokojne i przyjazne miejsce w Kazimierzu Dolnym, zlokalizowane na zamkowej górze zaledwie 500 m od kazimierskiego rynku. Kuchnia  serwuje tradycyjne polskie i europejskie potrawy.

Źródło: https://kazimierzowka.pl

 

Artykuł nie jest sponsorowany. Wybór restauracji jest autorskim wyborem Redakcji.