Zmiany w WORD – nowi dyrektorzy w Lublinie, Chełmie, Białej Podlaskiej i Zamościu - wlubelskim.pl

Zmiany w WORD – nowi dyrektorzy w Lublinie, Chełmie, Białej Podlaskiej i Zamościu

W Wojewódzkich Ośrodkach Ruchu Drogowego pod koniec listopada powołani zostali nowi dyrektorzy. Zarząd Województwa Lubelskiego zdecydował się postawić na ludzi z kompetencjami i doświadczeniem:

Wojewódzkie Ośrodki Ruchu Drogowego odpowiadają nie tylko za organizowanie egzaminów państwowych, czy szkolenia kandydatów na instruktorów, ale realizują także zadania z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego. Dlatego postawiliśmy na ludzi, którzy gwarantują sprawną realizację powyższych zadań – wyjaśnia rzecznik prasowy Remigiusz Małecki.

Nowym dyrektorem WORD w Białej Podlaskiej został Igor Dzikiewicz – absolwent AWF, od 6 lat związany z branżą transportową i od 4 z administracją samorządową. Pracował już na stanowisku dyrektorskim w Zakładzie Gospodarki Lokalowej w Białej Podlaskiej.

 

 

 

W Chełmie powołany został Mariusz Ostrowski, z wykształcenia nauczyciel. Przez 9 lat pracował jako egzaminator. W ciągu 2 ostatnich lat piastował stanowisko Dyrektora w Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Chełmie.

WORD w Lublinie będzie kierowany przez Renatę Bielecką – absolwentkę Akademii Rolniczej w Lublinie. Przez 2 lata pracowała jako inspektor ds. weryfikacji dokumentacji na prawo jazdy w Zakładzie Obsługi Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie, następnie w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Lublinie, od 1999 roku na stanowisku ds. finansowo – płacowych. We wrześniu tego roku otrzymała srebrny medal za długoletnią służbę od Prezydenta RP.

 

W Zamościu na nowego dyrektora powołany został Piotr Błażewicz – z wykształcenia informatyk. Od 2015 roku zatrudniony jest w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim.

 

 

 

 

 

 

 

MJ

Monika

Monika

red.