Policjanci z I Komisariatu Policji poszukują sprawcy kradzieży noży i kompletu pościeli ze sklepów w galerii handlowej przy al. Unii Lubelskiej w Lublinie.

Do kradzieży doszło w dwóch sklepach w galerii handlowej przy al. Unii Lubelskiej w Lublinie. – Z zawiadomienia złożonego przez właściciela sklepów, wynika że na ich teren wszedł mężczyzna, ubrany w koszulkę z krótkim rękawem w poziome biało – czerwone paski i ciemne spodnie, a w ręku trzymał reklamówkę. W pierwszym sklepie wykorzystał chwilę nieuwagi jego pracowników i schował do przyniesionej ze sobą torebki komplet noży, a następnie opuścił sklep nie płacąc za towar – informuje Kamil Karbowniczek z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie. – Chwilę później w drugim sklepie to samo zrobił z kompletem pościeli. Właścicielka sklepu oszacowała straty na kwotę ponad 500 zł. Policjanci zabezpieczyli sklepowy monitoring, który zarejestrował całe zdarzenie oraz wizerunek sprawcy – dodaje Kamil Karbowniczek.

Osoby, które znają bądź rozpoznają mężczyznę widocznego na zdjęciu proszone są o kontakt z Komisariatem I Policji w Lubinie przy ul. Okopowej 2B pod nr tel. 81 535-45-73 lub 997. Policja zapewnia anonimowość.

 

Powiązane
Scroll to Top