Kopina: Śmiertelny wypadek na drodze krajowej nr 82 - wlubelskim.pl

Kopina: Śmiertelny wypadek na drodze krajowej nr 82

Do śmiertelnego wypadku doszło dziś rano na DK-82 w miejscowości Kopina. Kierujący ciągnikiem siodłowym z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, następnie na pobocze i do rowu doprowadzając do wywrócenia się pojazdu. Kierującego pojazdem mężczyzny niestety nie udało się uratować. Droga w miejscu zdarzenia jest zablokowana, wyznaczono objazdy.

Do wypadku doszło dziś po godz. 8.00.  Według wstępnych ustaleń policjantów, kierujący ciągnikiem siodłowym marki Man wraz z naczepą jadąc od strony Włodawy na prostym odcinku drogi z niewyjaśnionych na chwilę obecną przyczyn zjechał na lewy pas ruchu, następnie na pobocze i do rowu doprowadzając do wywrócenia się pojazdu.

56-letni mieszkaniec pow. chełmskiego, który kierował pojazdem, pomimo akcji  reanimacyjnej prowadzonej przez zespół ratownictwa medycznego zmarł. Na miejscu pracują policjanci, prokurator oraz biegły sądowy.

Droga w miejscu zdarzenia jest zablokowana, wyznaczono objazdy przez miejscowości Cyców – Podgłębokie – Garbatówka – Świerszczów.