Wręczono nagrody Business Excellence 2019 (zdjęcia) - wlubelskim.pl

Wręczono nagrody Business Excellence 2019 (zdjęcia)

W środę (12.06) w Lubelskim Centrum Konferencyjnym odbyła się Gala Finałowa Programu Promocji Firm i Gmin „Business Excellence 2019”, podczas której nagrodzono samorządy i przedsiębiorstwa z lubelszczyzny za wkład w rozwój i promocję województwa lubelskiego.

Nagrody przyznano w ramach XIV Edycji Programu Promocji Firm i VII Edycji Programu Promocji Gmin. W tym roku nagrodzono 11 przedsiębiorstw i 10 gmin i miast. W kategorii miast nagrodzono Świdnik, Tomaszów Lubelski i Zamość. Wśród nagrodzonych gmin znalazły się gmina Borki, Cyców, Głusk, Międzyrzec Podlaski, Wólka Lubelska, Puławy, Józefów nad Wisłą. Nagrody przyznano w czterech kategoriach: gmina proinwestycyjna, proobywatelska, gmina smart i ekogmina.

Wśród nagrodzonych przedsiębiorstw znalazły się Krystian Sp. z o.o., Royal Chocolate, Institute of Biofeedback and Noo-psychosomatic, Lovea, CEWAR, BH Meble, Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piaskach, Zakład Produkcyjno-Handlowy Stanisław Krzaczek, ABM Grieffenberger Polska, Zakład Usługowo-Produkcyjny ROZTOCZE i jeden start-up BSafer.

Celem Programu Promocji Firm i Gmin BUSINESS EXCELLENCE jest wyróżnienie i promocja przedsiębiorstw i samorządów, które szczególnie wyróżniają się na mapie naszego regionu. Sukces eksportowy, innowacyjność i społeczna odpowiedzialność biznesu to recepta na bycie zauważonym i docenionym, nagrody zdobywają firmy, które w tych obszarach mają szczególne osiągnięcia.

Nagradzane firmy są analizowane pod względem dbałości o środowisko naturalne, relacji z pracownikami, odpowiedzialności społecznej, sukcesów na rynkach zagranicznych i co najważniejsze w dzisiejszych czasach, innowacyjności. W skład jury, które nagradza firmy i samorządy wchodzą przedstawiciele instytucji naukowych, finansowych i samorządowych.

Organizatorem wydarzenia jest istniejące od 2000 roku Stowarzyszenie Lubelski Klub Biznesu, którego zadaniem jest wspieranie, integracja, a także reprezentowanie i ochrona interesów gospodarczych przedsiębiorców. To największa organizacja biznesowa w regionie, zrzeszająca ponad 300 członków.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.