Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny „Lubelskie. Smakuj życie". Zgłoszenia do 31 października - wlubelskim.pl

Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny „Lubelskie. Smakuj życie”. Zgłoszenia do 31 października

Ruszyła ósma edycja Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego „Lubelskie. Smakuj życie”. W konkursie mogą wziąć udział zarówno profesjonaliści zajmujący się fotografią artystyczną i reportażową, jak i osoby fotografujące amatorsko. Termin nadsyłania prac mija 31 października.

W ostatnich siedmiu edycjach zgłoszenia nadesłało ponad 400 autorów zdjęć z całej Polski. Prace konkursowe ukazujące region lubelski można zgłaszać w dwóch kategoriach, fotografii artystycznej i reportażowej.

Najciekawsze zdjęcia prezentowane będą na pokonkursowych wystawach oraz w publikacjach promujących Region Lubelski.

Nagrodzone i wyróżnione zdjęcia znajdą się w katalogu, wydanym w formie kalendarza Regionu Lubelskiego na 2020 rok, będą też eksponowane na pokonkursowej wystawie. Nagrodami w konkursie, w każdej z dwóch kategorii, są karty zakupowe o wartości 750, 650 oraz 550 zł oraz zestawy wydawnictw regionu.

Prace oceni jury złożone z fotografików reprezentujących stowarzyszenia i związki twórcze oraz ze specjalistów promocji urzędu marszałkowskiego. Regulamin konkursu i karta zgłoszeniowa dostępna jest na stronie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego: lubelskie.pl