Przeprowadzka Wydziału Komunikacji UM. Interesanci poczekają do 14 stycznia - wlubelskim.pl

Przeprowadzka Wydziału Komunikacji UM. Interesanci poczekają do 14 stycznia

W czwartek (10 stycznia) i w piątek (11 stycznia) Wydział Komunikacji Urzędu Miasta Lublin nie będzie obsługiwał interesantów ze względu na przenosiny do nowej siedziby przy ul. Czechowskiej 19 A.dniu dzisiejszym możliwe jest jeszcze załatwienie wszystkich spraw zgodnie z kompetencją tego wydziału w budynku przy ul. Leszczyńskiego 20.

Od poniedziałku 14 stycznia mieszkańcy będą kierować się do Wydziału Komunikacji przy ul. Czechowskiej 19 A. Nowa siedziba to możliwość stworzenia odpowiednich i wygodnych warunków obsługi. Interesanci będą obsługiwani przy 15 stanowiskach do rejestracji oraz dodatkowych 4 stanowiskach do odbioru gotowych dokumentów takich jak prawo jazdy czy dowód rejestracyjny. W budynku znajduje się sala obsługi o powierzchni ok. 400m2 i poczekalnia około 25m2 z 20 miejscami siedzącymi oraz odpowiednio dostosowane miejsca socjalno-sanitarne takie jak toalety, pokój dla matki z dzieckiem, czy pokój socjalny dla pracowników.

Do obsługi interesantów wykorzystywany będzie system kolejkowy. Przeniesiony wydział to około 50 miejsc siedzących. Przy ścianach zamontowane są ergonomiczne blaty, które umożliwiają uzupełnienie dokumentów w wygodny sposób. Budynek jest dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się parking. Dodatkowym usprawnieniem jest archiwum do przechowywania dużych zasobów archiwalnych wydziału wykorzystywanych również w pracy bieżącej.

 

MJ

Monika

Monika

red.