Nowy skład Zarządu Powiatu Lubelskiego - Magdalena Filipek-Sobczak jego członkiem - wlubelskim.pl

Nowy skład Zarządu Powiatu Lubelskiego – Magdalena Filipek-Sobczak jego członkiem

Magdalena Filipek-Sobczak, która w minionych wyborach bezskutecznie ubiegała się o mandat radnej sejmiku województwa z ramienia Komitetu Wyborczego PiS dziś została Członkiem Zarządu Powiatu Lubelskiego. Wybrany został również pełny skład Zarządu Powiatu w Lublinie.

Nowym starostą został Zdzisław Antoń, a wicestarostą – Andrzej Chrząstowski. Poza Magdaleną Filipek-Sobczak stanowiska członków zarządu piastować będą Zbigniew Bernat i Grzegorz Kozioł.

Dotychczas funkcje członków zarządu sprawowali Dariusz Gajo, Anna Grzywaczewska i Edward Jarzynka pod przewodnictwem Starosty Lubelskiego – Pawła Pikuly i wicestarosty Roberta Wójcika.

Nowa członkini w swojej karierze przez wiele lat pełniła funkcje związane z funduszami unijnymi w Departamencie Regionalnego Programu Operacyjnego Urzędu Marszałkowskiego. Absolwentka MBA obecnie jest Rzecznikiem Prasowym Lubelskiej Wojewódzkiej Komendy OHP i koordynatorem do spraw zamówień publicznych i logistyki.

Przed wszechstronną i ambitną Magdaleną Filipek-Sobczak pojawiło się kolejne wyzwanie i nowe perspektywy. To czas na działanie i puszczenie w niepamięć wyborczej porażki.

MJ

Monika

Monika

red.