Pociągiem z Hrubieszowa do Rzeszowa pojedziemy taniej - wlubelskim.pl

Pociągiem z Hrubieszowa do Rzeszowa pojedziemy taniej

Spółka PKP Intercity zdecydowała się rozpatrzyć pozytywnie zgłoszony przez posła Sławomira Zawiślaka wniosek o objęcie ofertą „Bilet Taniomiastowy” pociągu relacji Rzeszów – Hrubieszów – informuje biuro posła.

Decyzja Zarządu Spółki rozszerza ofertę o odcinek Rzeszów – Hrubieszów, czyli wydłuża o odcinek Stalowa Wola – Hrubieszów, wraz ze stacjami pośrednimi, w szczególności: Zamościem, Szczebrzeszynem i Biłgorajem. Średni opust cenowy udzielony w ramach rozszerzenia „Biletu Taniomiastowego” o pociąg relacji Hrubieszów-Rzeszów będzie wynosił ok. 33% względem ceny bazowej. Nowe ceny obowiązują od 20 lipca.

– Powyższa decyzja potwierdza gotowość Spółki do podjęcia współpracy na rzecz utrzymania i rozwoju kolejowych połączeń dalekobieżnych także na terenie Zamojszczyzny. Doceniając zdecydowany ukłon spółki wobec mieszkańców regionu, pasażerów, wprowadzony w atrakcyjnym okresie wakacyjnym, liczymy, że zachęci on mieszkańców oraz inne osoby odwiedzające nasz region do częstszego korzystania z połączeń kolejowych oferowanych przez PKP Intercity – czytamy w piśmie przesłanym naszej redakcji przez sekretariat biura poselskiego Sławomira Zawiślaka.